Sprawdź poziom gotowości
na wdrożenie systemu klasy MES

EDOCS SYSTEMS na targach Virtual Expo

Od 6 do 8 października uczestniczyliśmy w wydarzeniu hybrydowym, które łączyło w sobie tradycyjny event ze spotkaniami on-line. Przez cały czas trwania targów nasi przedstawiciele-pracownicy byli do dyspozycji Klientów.

Równocześnie na platformie Virtual Expo oraz w mediach społecznościowych, dostępne były na żywo spotkania ze studia zorganizowanego w G2A Arena, dedykowane targom webinary oraz sesje Q&A z udziałem zaproszonych ekspertów.

https://virtualexpo.podkarpackie.webexpo.pl/wydarzenie/dssconf/hala-3/stoisko/z%CC%87bik-sp-z-oo

Marcin Tomkiewicz, CEO Europa Systems o najnowszej strategii Spółki – zaproszenie na Targi Modernlog

https://europasystems.pl/Marcin-Tomkiewicz-CEO-Europa-Systems-o-najnowszej-strategii-Spolki-zaproszenie-na-Targi-Modernlog-news-pol-1629967436.html

Czytaj więcej

Dofinansowanie na wdrożenie systemu MES

Kompleksowa transformacja w kierunku Przemysłu 4.0. Skorzystaj z dofinansowania na wdrożenia systemu klasy MES w wysokości do 85% wartości projektu.

Czytaj więcej

Europa Systems strategicznym partnerem

EDOCS SYSTEMS nawiązał partnerstwo z Europa Systems – światowej klasy producentem systemów automatyki magazynowo – przemysłowej.

Czytaj więcej

Rebranding firmy na EDOCS SYSTEMS

Miło nam poinformować, że z dniem 04.11.2020 r. firma Żbik oficjalnie zmieniła nazwę na EDOCS SYSTEMS zmieniając tym samym swoją komunikację.

Czytaj więcej