Sprawdź poziom gotowości
na wdrożenie systemu klasy MES

XIV Forum Służb Utrzymania Ruchu

W dniach 6-8 października 202o uczestniczyliśmy w kolejnej już XIV edycji wydarzenia Forum Służb Utrzymania Ruchu organizowanej przez Movida. Tym razem spotkaliśmy się w Rzeszowie.

Tomasz Mączka, Dyrektor działu Systemów Informatycznych w EDOCS SYSTEMS w trakcie swojej prelekcji przybliżył wdrożenie systemu EDOCS MES w zakładzie produkcyjnym Europa Systems. Przedstawił wyzwania związane z opomiarowaniem maszyn o różnym stopniu zaawansowania technicznego, m.in. obrabiarek CNC, tokarek konwencjonalnych, pras krawędziowych, wycinarek laserowych, spawarek oraz stanowisk pracy manualnej. Opowiedział o aktualnych efektach wdrożenia oraz wskazał dalsze kierunki rozwoju systemu.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Dofinansowanie na wdrożenie systemu MES

Kompleksowa transformacja w kierunku Przemysłu 4.0. Skorzystaj z dofinansowania na wdrożenia systemu klasy MES w wysokości do 85% wartości projektu.

Czytaj więcej

Europa Systems strategicznym partnerem

EDOCS SYSTEMS nawiązał partnerstwo z Europa Systems – światowej klasy producentem systemów automatyki magazynowo – przemysłowej.

Czytaj więcej

Rebranding firmy na EDOCS SYSTEMS

Miło nam poinformować, że z dniem 04.11.2020 r. firma Żbik oficjalnie zmieniła nazwę na EDOCS SYSTEMS zmieniając tym samym swoją komunikację.

Czytaj więcej

EDOCS SYSTEMS na targach Virtual Expo

Od 6 do 8 października uczestniczyliśmy w wydarzeniu hybrydowym, które łączyło w sobie tradycyjny event ze spotkaniami on-line.

Czytaj więcej