Sprawdź gotowość Twojej firmy
na wdrożenie systemu klasy MES

Najlepsze rowiązania

EDOCS SYSTEMS to odpowiedź na potrzeby rynku

Firma EDOCS SYSTEMS została stworzona w odpowiedzi na realne potrzeby rynku, a dokładniej na potrzeby małych i średnich firm produkcyjnych. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania z obszaru oprogramowania i automatyki, które pozwalają optymalizować procesy produkcyjne i w efekcie przynoszą konkretne oszczędności w funkcjonowaniu firmy produkcyjnej. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych rozwiązań od tworzenia koncepcji po wdrożenie, wsparcie i serwis.

Najlepsze rowiązania

EDOCS SYSTEMS to nauka i praktyka

W EDOCS SYSTEMS łączymy naukę z praktyką. W naszym zespole pracują naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej, którzy od wielu lat funkcjonują na polskim rynku również jako przedsiębiorcy. Doskonale znamy potrzeby rynku, wiemy, jakie są jego aktualne i przyszłe problemy, potrafimy rozwiązywać je szybko i skutecznie. W opracowywaniu naszych rozwiązań korzystamy z najlepszych praktyk funkcjonujących w przemyśle oraz najnowszych wyników badań naukowych.

EDOCS MES firmy EDOCS SYSTEMS powstał w 2007 roku. Już wtedy jasno określiliśmy nasz cel. Chcemy skutecznie wspomagać ciągły rozwój firm przemysłowych, które nam zaufają, poprzez dostarczanie im odpowiednich narzędzi i systemów informatycznych. Chcemy pokazywać i wdrażać praktyczne rozwiązania, które pozwolą przedsiębiorstwom pracować lepiej, szybciej i generować oszczędności. Pięć lat później stworzony przez nas system skutecznie monitorował już kilkaset maszyn, dostarczając wiarygodnych danych o realizacji procesów wytwarzania. To pozwoliło nam na dalszy rozwój wynikający z analizy potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Tak powstało między innymi innowacyjne narzędzie – Visual Mobile Management.

Współpracowaliśmy z różnymi firmami, w tym realizującymi projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz Polskiego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). Naszym partnerem jest Europa Systems – firma oferująca kompleksowe rozwiązania techniczne działająca w ponad 35 krajach. Dzięki współpracy z Europa Systems jesteśmy solidnym partnerem firm przemysłowych w obszarze wdrażania zintegrowanych rozwiązań dla Przemysłu 4.0 w zakresie informatyki i automatyki.

Dzisiaj stale się rozwijamy, by móc skutecznie wspomagać dynamiczny rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów. Rozwijamy nasze rozwiązania realizując własne prace badawcze i rozwojowe, w tym celu korzystając również ze środków Unii Europejskiej i NCBiR. Systemy, które oferujemy, są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań współpracujących z nami firm. Dzięki temu proces optymalizacji i zwiększania efektywności produkcji przebiega sprawnie i efektywnie.

Zarząd

Marcin Tomkiewicz

Prezes EDOCS SYSTEMS

Tomasz Żabiński

Wiceprezes, Dyrektor działu Automatyki i B+R

Dariusz Bożeński

Wiceprezes, Dyrektor działu Finansów i Administracji

Tomasz Mączka

Członek Zarządu, Dyrektor działu Systemów Informatycznych

Nasz zespół